DSC6301JI2DA-025.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6301JI2DA-025.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
Fitxak: DSC6301JI2DA-025.0000.pdf
  • Mezua
DSC6301JI2DA-025.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6301JI2DA-025.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4491 pcs Datuen fitxa DSC6301JI2DA-025.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC63XX
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 25MHz Deskribapen zehatza 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ) Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 80µA (Typ)