DSC6183MI2A-032K768
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6183MI2A-032K768
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
900 pcs
  • Mezua
DSC6183MI2A-032K768ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6183MI2A-032K768 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 111078 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Series DSC61XX
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-VFLGA Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 32.768kHz Deskribapen zehatza 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-VFLGA
Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ) Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 80µA (Typ)