DSC6112CI2A-083.2091T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6112CI2A-083.2091T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR
Fitxak: DSC6112CI2A-083.2091T.pdf
  • Mezua
DSC6112CI2A-083.2091Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6112CI2A-083.2091T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4197 pcs Datuen fitxa DSC6112CI2A-083.2091T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC61XX
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 83.2091MHz
Deskribapen zehatza 83.2091MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ)