DSC6102CI2A-074.2500T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6102CI2A-074.2500T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR
Fitxak: DSC6102CI2A-074.2500T.pdf
  • Mezua
DSC6102CI2A-074.2500Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6102CI2A-074.2500T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6617 pcs Datuen fitxa DSC6102CI2A-074.2500T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC61XX
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 74.25MHz
Deskribapen zehatza 74.25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ)