DSC6101CE2A-050.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6101CE2A-050.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER
Fitxak: DSC6101CE2A-050.0000.pdf
  • Mezua
DSC6101CE2A-050.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6101CE2A-050.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 7060 pcs Datuen fitxa DSC6101CE2A-050.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC61XX
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-VDFN Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-VDFN
Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ) Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 80µA (Typ)