DSC6083JE2A-032K000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6083JE2A-032K000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER
Fitxak: DSC6083JE2A-032K000.pdf
  • Mezua
DSC6083JE2A-032K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6083JE2A-032K000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4168 pcs Datuen fitxa DSC6083JE2A-032K000.pdf
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC60XX
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 32kHz
Deskribapen zehatza 32kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 1.3mA (Typ)