DSC6083CI2A-032K768T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6083CI2A-032K768T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6083CI2A-032K768T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 32.7680KHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.DSC6083CI2A-032K768T.pdf2.DSC6083CI2A-032K768T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
DSC6083CI2A-032K768Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6083CI2A-032K768T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 32.7680KHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 125903 pcs Datuen fitxa 1.DSC6083CI2A-032K768T.pdf2.DSC6083CI2A-032K768T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC60XX
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 32.768kHz
Deskribapen zehatza 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 1.3mA (Typ)