DSC6011JI2A-032.7680
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6011JI2A-032.7680
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER
Fitxak: DSC6011JI2A-032.7680.pdf
  • Mezua
DSC6011JI2A-032.7680ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6011JI2A-032.7680 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4785 pcs Datuen fitxa DSC6011JI2A-032.7680.pdf
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC60XX
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 32.768MHz Deskribapen zehatza 32.768MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 1.3mA (Typ) Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -