DSC6003CI2A-016.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6003CI2A-016.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6003CI2A-016.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSCILLATOR MEMS 16MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.DSC6003CI2A-016.0000T.pdf2.DSC6003CI2A-016.0000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
DSC6003CI2A-016.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6003CI2A-016.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSCILLATOR MEMS 16MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 112408 pcs Datuen fitxa 1.DSC6003CI2A-016.0000T.pdf2.DSC6003CI2A-016.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC60XX
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 16MHz
Deskribapen zehatza 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 1.25mA