DSC6001CE1A-040.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6001CE1A-040.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC6001CE1A-040.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER
Fitxak: 1.DSC6001CE1A-040.0000.pdf2.DSC6001CE1A-040.0000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
DSC6001CE1A-040.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC6001CE1A-040.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 120037 pcs Datuen fitxa 1.DSC6001CE1A-040.0000.pdf2.DSC6001CE1A-040.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 1.71 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC60XX
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 40MHz
Deskribapen zehatza 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 1.3mA (Typ)