DSC2041FI1-F0025
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC2041FI1-F0025
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena LVCMOS
Fitxak: DSC2041FI1-F0025.pdf
  • Mezua
DSC2041FI1-F0025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC2041FI1-F0025 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena LVCMOS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5015 pcs Datuen fitxa DSC2041FI1-F0025.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC2041
Packaging Tube Pakete / kasua 14-SMD, No Lead
Irteera HCSL, LVCMOS Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Maiztasuna - Irteera 4 - Maiztasuna - Irteera 3 -
Maiztasuna - Irteera 2 50MHz Frekuentzia - Irteera 1 100MHz
Deskribapen zehatza HCSL, LVCMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 14-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 49mA (Typ)
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 23mA Base erresonatzailea MEMS