DSC1124NI1-100.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124NI1-100.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1124NI1-100.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD
Fitxak: 1.DSC1124NI1-100.0000.pdf2.DSC1124NI1-100.0000.pdf
  • Mezua
DSC1124NI1-100.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1124NI1-100.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3872 pcs Datuen fitxa 1.DSC1124NI1-100.0000.pdf2.DSC1124NI1-100.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1124
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCSL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 100MHz
Deskribapen zehatza 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 42mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1124NI1-156.2500T
DSC1124NI1-156.2500T
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 156.2500MHZ HCSL SMD
Stockean: 6938 pcs
Deskarga: DSC1124NI1-156.2500T.pdf
RFQ
DSC1124NI1-100.0000T
DSC1124NI1-100.0000T
deskribapena: OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD