DSC1124CI1-156.2500TA
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124CI1-156.2500TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1124CI1-156.2500TA
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 156.25MHZ HCSL SMD
Fitxak: 1.DSC1124CI1-156.2500TA.pdf2.DSC1124CI1-156.2500TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
DSC1124CI1-156.2500TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1124CI1-156.2500TA fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 156.25MHZ HCSL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37134 pcs Datuen fitxa 1.DSC1124CI1-156.2500TA.pdf2.DSC1124CI1-156.2500TA.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1124
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCSL
Beste izenak DSC1124CI1-156.2500TATR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 156.25MHz Deskribapen zehatza 156.25MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 42mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA
Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1124CI1-156.2500T
DSC1124CI1-156.2500T
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 156.2500MHZ HCSL SMD
Stockean: 66628 pcs
Deskarga: DSC1124CI1-156.2500T.pdf
RFQ
DSC1124CI2-156.2500
DSC1124CI2-156.2500
Stockean: 63312 pcs
Deskarga: DSC1124CI2-156.2500.pdf
RFQ