DSC1124CE1-010.2400T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124CE1-010.2400T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1124CE1-010.2400T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 10.2400MHZ HCSL SMT
Fitxak: 1.DSC1124CE1-010.2400T.pdf2.DSC1124CE1-010.2400T.pdf
  • Mezua
DSC1124CE1-010.2400Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1124CE1-010.2400T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 10.2400MHZ HCSL SMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4373 pcs Datuen fitxa 1.DSC1124CE1-010.2400T.pdf2.DSC1124CE1-010.2400T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1124
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCSL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 10.24MHz
Deskribapen zehatza 10.24MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 42mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA Base erresonatzailea MEMS