DSC1123CI5-409.3750
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123CI5-409.3750 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1123CI5-409.3750
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 409.3750MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.DSC1123CI5-409.3750.pdf2.DSC1123CI5-409.3750.pdf
  • Mezua
DSC1123CI5-409.3750ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1123CI5-409.3750 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 409.3750MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4746 pcs Datuen fitxa 1.DSC1123CI5-409.3750.pdf2.DSC1123CI5-409.3750.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1123
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 409.375MHz
Deskribapen zehatza 409.375MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 32mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1123CI5-233.2090
DSC1123CI5-233.2090
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 233.209MHZ LVDS SMD
Stockean: 42203 pcs
Deskarga: DSC1123CI5-233.2090.pdf
RFQ
DSC1123CI5-409.3750T
DSC1123CI5-409.3750T
deskribapena: OSC MEMS 409.3750MHZ CMOS SMD