DSC1123CI3-148.5000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1123CI3-148.5000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVDS -
Fitxak: DSC1123CI3-148.5000T.pdf
  • Mezua
DSC1123CI3-148.5000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1123CI3-148.5000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVDS - Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5715 pcs Datuen fitxa DSC1123CI3-148.5000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1123
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-VDFN Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna -
Frequency 148.5MHz Deskribapen zehatza 148.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-VDFN
Uneko - Hornikuntza (Max) 32mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -