DSC1122CI1-125.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122CI1-125.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1122CI1-125.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.DSC1122CI1-125.0000.pdf2.DSC1122CI1-125.0000.pdf
  • Mezua
DSC1122CI1-125.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1122CI1-125.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4623 pcs Datuen fitxa 1.DSC1122CI1-125.0000.pdf2.DSC1122CI1-125.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1122
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 125MHz
Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 58mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1122CI1-125.0000T
DSC1122CI1-125.0000T
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD