DSC1122BI2-114.2850T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122BI2-114.2850T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1122BI2-114.2850T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 114.285MHZ LVPECL SMD
Fitxak: 1.DSC1122BI2-114.2850T.pdf2.DSC1122BI2-114.2850T.pdf
  • Mezua
DSC1122BI2-114.2850Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1122BI2-114.2850T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 114.285MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3383 pcs Datuen fitxa 1.DSC1122BI2-114.2850T.pdf2.DSC1122BI2-114.2850T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1122
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 114.285MHz
Deskribapen zehatza 114.285MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 58mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1122BI2-074.2500T
DSC1122BI2-074.2500T
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 74.25MHZ LVPECL SMD
Stockean: 6828 pcs
Deskarga: DSC1122BI2-074.2500T.pdf
RFQ
deskribapena: OSC MEMS 148.5MHZ LVPECL SMD
Stockean: 4573 pcs
Deskarga: DSC1122BI2-148.5000T.pdf
RFQ
DSC1122BI2-114.2850
DSC1122BI2-114.2850
deskribapena: OSC MEMS 114.2850MHZ LVPECL SMD