DSC1122BE2-018.4320T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122BE2-018.4320T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1122BE2-018.4320T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 18.432MHZ LVPECL SMD
Fitxak: 1.DSC1122BE2-018.4320T.pdf2.DSC1122BE2-018.4320T.pdf
  • Mezua
DSC1122BE2-018.4320Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1122BE2-018.4320T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 18.432MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5361 pcs Datuen fitxa 1.DSC1122BE2-018.4320T.pdf2.DSC1122BE2-018.4320T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1122
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 18.432MHz
Deskribapen zehatza 18.432MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 58mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA Base erresonatzailea MEMS