DSC1122AI5-125.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122AI5-125.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1122AI5-125.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.DSC1122AI5-125.0000T.pdf2.DSC1122AI5-125.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1122AI5-125.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1122AI5-125.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5649 pcs Datuen fitxa 1.DSC1122AI5-125.0000T.pdf2.DSC1122AI5-125.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1122
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Exposed Pad Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 125MHz
Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Uneko - Hornikuntza (Max) 58mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1122AI2-400.0000T
DSC1122AI2-400.0000T
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 400.000MHZ LVPECL SMD
Stockean: 5425 pcs
Deskarga: DSC1122AI2-400.0000T.pdf
RFQ
DSC1122AI5-125.0000
DSC1122AI5-125.0000
deskribapena: OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD