DSC1122AE1-123.5200
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122AE1-123.5200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1122AE1-123.5200
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 123.52MHZ LVPECL SMD
Fitxak: 1.DSC1122AE1-123.5200.pdf2.DSC1122AE1-123.5200.pdf
  • Mezua
DSC1122AE1-123.5200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1122AE1-123.5200 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 123.52MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5441 pcs Datuen fitxa 1.DSC1122AE1-123.5200.pdf2.DSC1122AE1-123.5200.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1122
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Exposed Pad Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 123.52MHz
Deskribapen zehatza 123.52MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Uneko - Hornikuntza (Max) 58mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA Base erresonatzailea MEMS