DSC1121CM1-050.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CM1-050.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1121CM1-050.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.DSC1121CM1-050.0000.pdf2.DSC1121CM1-050.0000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
DSC1121CM1-050.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1121CM1-050.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58057 pcs Datuen fitxa 1.DSC1121CM1-050.0000.pdf2.DSC1121CM1-050.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1121
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CMOS
Beste izenak 576-5020-5
DSC1121CM1-050.0000-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA
Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1121CM1-036.0000
DSC1121CM1-036.0000
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: MEMS OSCILLATOR
Stockean: 4848 pcs
Deskarga: DSC1121CM1-036.0000.pdf
RFQ
DSC1121CM1-050.0000T
DSC1121CM1-050.0000T
deskribapena: OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD