DSC1121CI5-026.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1121CI5-026.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Fitxak: DSC1121CI5-026.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1121CI5-026.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1121CI5-026.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6295 pcs Datuen fitxa DSC1121CI5-026.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1121
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-VDFN Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 26MHz Deskribapen zehatza 26MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-VDFN
Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -
Base erresonatzailea MEMS Absolute Pull Range (APR) -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1121CI5-049.1520
DSC1121CI5-049.1520
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 49.1520MHZ CMOS SMD
Stockean: 3560 pcs
Deskarga: DSC1121CI5-049.1520.pdf
RFQ
DSC1121CI5-040.0000T
DSC1121CI5-040.0000T
deskribapena: OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD