DSC1121CE1-025.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CE1-025.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1121CE1-025.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSC 50PPM 6VDFN
Fitxak: 1.DSC1121CE1-025.0000T.pdf2.DSC1121CE1-025.0000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
DSC1121CE1-025.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1121CE1-025.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSC 50PPM 6VDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102557 pcs Datuen fitxa 1.DSC1121CE1-025.0000T.pdf2.DSC1121CE1-025.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1121
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CMOS
Beste izenak DSC1121CE1025.0000T Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 25MHz Deskribapen zehatza 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA