DSC1121BE2-155.5200
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1121BE2-155.5200
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Fitxak: DSC1121BE2-155.5200.pdf
  • Mezua
DSC1121BE2-155.5200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1121BE2-155.5200 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4858 pcs Datuen fitxa DSC1121BE2-155.5200.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1121
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 155.52MHz Deskribapen zehatza 155.52MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA