DSC1121AI2-066.6666T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121AI2-066.6666T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1121AI2-066.6666T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.DSC1121AI2-066.6666T.pdf2.DSC1121AI2-066.6666T.pdf
  • Mezua
DSC1121AI2-066.6666Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1121AI2-066.6666T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5598 pcs Datuen fitxa 1.DSC1121AI2-066.6666T.pdf2.DSC1121AI2-066.6666T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1121
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Exposed Pad Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 66.6666MHz
Deskribapen zehatza 66.6666MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA Base erresonatzailea MEMS