DSC1121AE1-040.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121AE1-040.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1121AE1-040.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 40.0000MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.DSC1121AE1-040.0000T.pdf2.DSC1121AE1-040.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1121AE1-040.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1121AE1-040.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 40.0000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3261 pcs Datuen fitxa 1.DSC1121AE1-040.0000T.pdf2.DSC1121AE1-040.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1121
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Exposed Pad Irteera CMOS
Beste izenak DSC1121AE1-040.0000TMCR Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 40MHz Deskribapen zehatza 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA