DSC1104CI5-125.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1104CI5-125.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1104CI5-125.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 125.000MHZ HCSL SMD
Fitxak: 1.DSC1104CI5-125.0000T.pdf2.DSC1104CI5-125.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1104CI5-125.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1104CI5-125.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 125.000MHZ HCSL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6941 pcs Datuen fitxa 1.DSC1104CI5-125.0000T.pdf2.DSC1104CI5-125.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1104
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCSL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 125MHz
Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 42mA