DSC1104BE2-100.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1104BE2-100.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1104BE2-100.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 100.0000MHZ HCSL SMD
Fitxak: 1.DSC1104BE2-100.0000.pdf2.DSC1104BE2-100.0000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
576 pcs
  • Mezua
DSC1104BE2-100.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1104BE2-100.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 100.0000MHZ HCSL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72590 pcs Datuen fitxa 1.DSC1104BE2-100.0000.pdf2.DSC1104BE2-100.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1104
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCSL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 100MHz
Deskribapen zehatza 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 42mA