DSC1103DL2-156.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103DL2-156.2500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1103DL2-156.2500
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVDS
Fitxak: 1.DSC1103DL2-156.2500.pdf2.DSC1103DL2-156.2500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
DSC1103DL2-156.2500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1103DL2-156.2500 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35361 pcs Datuen fitxa 1.DSC1103DL2-156.2500.pdf2.DSC1103DL2-156.2500.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1103
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 156.25MHz
Deskribapen zehatza 156.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 95µA