DSC1103DI5-171.8181T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103DI5-171.8181T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1103DI5-171.8181T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 171.8181MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.DSC1103DI5-171.8181T.pdf2.DSC1103DI5-171.8181T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
DSC1103DI5-171.8181Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1103DI5-171.8181T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 171.8181MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43047 pcs Datuen fitxa 1.DSC1103DI5-171.8181T.pdf2.DSC1103DI5-171.8181T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1103
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak DSC1103DI5-171.8181TTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 171.8181MHz Deskribapen zehatza 171.8181MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 32mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 95µA