DSC1103CI5-148.5000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103CI5-148.5000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1103CI5-148.5000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 148.5000MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.DSC1103CI5-148.5000T.pdf2.DSC1103CI5-148.5000T.pdf
  • Mezua
DSC1103CI5-148.5000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1103CI5-148.5000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 148.5000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4976 pcs Datuen fitxa 1.DSC1103CI5-148.5000T.pdf2.DSC1103CI5-148.5000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1103
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 148.5MHz
Deskribapen zehatza 148.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 32mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 95µA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1103CI5-180.0000
DSC1103CI5-180.0000
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 180.0000MHZ LVDS SMD
Stockean: 42915 pcs
Deskarga: DSC1103CI5-180.0000.pdf
RFQ
deskribapena: OSC MEMS 148.5000MHZ LVDS SMD