DSC1103CI2-106.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103CI2-106.2500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1103CI2-106.2500
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVDS
Fitxak: 1.DSC1103CI2-106.2500.pdf2.DSC1103CI2-106.2500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
DSC1103CI2-106.2500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1103CI2-106.2500 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45294 pcs Datuen fitxa 1.DSC1103CI2-106.2500.pdf2.DSC1103CI2-106.2500.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1103
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 106MHz
Deskribapen zehatza 106MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 95µA