DSC1103CE2-200.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103CE2-200.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1103CE2-200.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.DSC1103CE2-200.0000T.pdf2.DSC1103CE2-200.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1103CE2-200.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1103CE2-200.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4912 pcs Datuen fitxa 1.DSC1103CE2-200.0000T.pdf2.DSC1103CE2-200.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1103
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 200MHz
Deskribapen zehatza 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 32mA