DSC1103AI5-125.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103AI5-125.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1103AI5-125.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.DSC1103AI5-125.0000.pdf2.DSC1103AI5-125.0000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
350 pcs
  • Mezua
DSC1103AI5-125.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1103AI5-125.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38325 pcs Datuen fitxa 1.DSC1103AI5-125.0000.pdf2.DSC1103AI5-125.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1103
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Exposed Pad Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 125MHz
Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Exposed Pad Uneko - Hornikuntza (Max) 32mA