DSC1103AE1-083.3333
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103AE1-083.3333 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1103AE1-083.3333
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 83.3333MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.DSC1103AE1-083.3333.pdf2.DSC1103AE1-083.3333.pdf
  • Mezua
DSC1103AE1-083.3333ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1103AE1-083.3333 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 83.3333MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5496 pcs Datuen fitxa 1.DSC1103AE1-083.3333.pdf2.DSC1103AE1-083.3333.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1103
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Exposed Pad Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 83.3333MHz
Deskribapen zehatza 83.3333MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Exposed Pad Uneko - Hornikuntza (Max) 32mA