DSC1102BI2-240.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102BI2-240.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1102BI2-240.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 240MHZ LVPECL SMD
Fitxak: 1.DSC1102BI2-240.0000.pdf2.DSC1102BI2-240.0000.pdf
  • Mezua
DSC1102BI2-240.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1102BI2-240.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 240MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6902 pcs Datuen fitxa 1.DSC1102BI2-240.0000.pdf2.DSC1102BI2-240.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1102
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 240MHz
Deskribapen zehatza 240MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 58mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 95µA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1102BI2-160.0000
DSC1102BI2-160.0000
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 160.000MHZ LVPECL SMD
Stockean: 4318 pcs
Deskarga: DSC1102BI2-160.0000.pdf
RFQ
DSC1102BI2-240.0000T
DSC1102BI2-240.0000T
deskribapena: OSC MEMS 240MHZ LVPECL SMD