DSC1102BE1-156.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102BE1-156.2500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1102BE1-156.2500
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.DSC1102BE1-156.2500.pdf2.DSC1102BE1-156.2500.pdf
  • Mezua
DSC1102BE1-156.2500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1102BE1-156.2500 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5704 pcs Datuen fitxa 1.DSC1102BE1-156.2500.pdf2.DSC1102BE1-156.2500.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1102
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 156.25MHz
Deskribapen zehatza 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 58mA