DSC1101DL5-016.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1101DL5-016.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR, HIGH PERF
Fitxak: DSC1101DL5-016.0000.pdf
  • Mezua
DSC1101DL5-016.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1101DL5-016.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR, HIGH PERF Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3136 pcs Datuen fitxa DSC1101DL5-016.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1101
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 16MHz Deskribapen zehatza 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 95µA
Base erresonatzailea MEMS Absolute Pull Range (APR) -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1101DL2-050.6880
DSC1101DL2-050.6880
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 50.6880MHZ CMOS SMD
Stockean: 3353 pcs
Deskarga: DSC1101DL2-050.6880.pdf
RFQ
DSC1101DL2-050.0000T
DSC1101DL2-050.0000T
deskribapena: OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD