DSC1101DL1-033.3330T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101DL1-033.3330T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1101DL1-033.3330T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 33.3330MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.DSC1101DL1-033.3330T.pdf2.DSC1101DL1-033.3330T.pdf
  • Mezua
DSC1101DL1-033.3330Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1101DL1-033.3330T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 33.3330MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3848 pcs Datuen fitxa 1.DSC1101DL1-033.3330T.pdf2.DSC1101DL1-033.3330T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1101
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 33.333MHz
Deskribapen zehatza 33.333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA