DSC1101CL5-030.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1101CL5-030.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Fitxak: DSC1101CL5-030.0000.pdf
  • Mezua
DSC1101CL5-030.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1101CL5-030.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6725 pcs Datuen fitxa DSC1101CL5-030.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1101
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 30MHz Deskribapen zehatza 30MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 95µA