DSC1101BM2-074.2500T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101BM2-074.2500T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1101BM2-074.2500T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 74.25MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.DSC1101BM2-074.2500T.pdf2.DSC1101BM2-074.2500T.pdf
  • Mezua
DSC1101BM2-074.2500Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1101BM2-074.2500T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 74.25MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4297 pcs Datuen fitxa 1.DSC1101BM2-074.2500T.pdf2.DSC1101BM2-074.2500T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1101
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 74.25MHz
Deskribapen zehatza 74.25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA