DSC1101AI2-020.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101AI2-020.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1101AI2-020.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.DSC1101AI2-020.0000T.pdf2.DSC1101AI2-020.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1101AI2-020.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1101AI2-020.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4693 pcs Datuen fitxa 1.DSC1101AI2-020.0000T.pdf2.DSC1101AI2-020.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1101
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Exposed Pad Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 20MHz
Deskribapen zehatza 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Exposed Pad Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 95µA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1101AI2-025.0000
DSC1101AI2-025.0000
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD
Stockean: 4052 pcs
Deskarga: DSC1101AI2-025.0000.pdf
RFQ
DSC1101AI2-026.9910T
DSC1101AI2-026.9910T
deskribapena: OSC MEMS 26.9910MHZ CMOS SMD
Stockean: 4760 pcs
Deskarga: DSC1101AI2-026.9910T.pdf
RFQ
deskribapena: OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD