DSC1033DI1-001.8432
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033DI1-001.8432 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1033DI1-001.8432
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1033DI1-001.8432.pdf
  • Mezua
DSC1033DI1-001.8432ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1033DI1-001.8432 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6096 pcs Datuen fitxa DSC1033DI1-001.8432.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1033
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 1.8432MHz
Deskribapen zehatza 1.8432MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ)