DSC1033CI1-033.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033CI1-033.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1033CI1-033.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 33.0000MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1033CI1-033.0000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
990 pcs
  • Mezua
DSC1033CI1-033.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1033CI1-033.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 33.0000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 92351 pcs Datuen fitxa DSC1033CI1-033.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1033
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 33MHz
Deskribapen zehatza 33MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ)