DSC1033CE2-133.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033CE2-133.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1033CE2-133.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 133.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1033CE2-133.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1033CE2-133.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1033CE2-133.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 133.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4966 pcs Datuen fitxa DSC1033CE2-133.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1033
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 133MHz
Deskribapen zehatza 133MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 10mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 1µA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1033CE2-133.0000
DSC1033CE2-133.0000
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 133.000MHZ CMOS SMD