DSC1033CE1-048.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1033CE1-048.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR3.3V -20C-70C 50P
Fitxak: DSC1033CE1-048.0000.pdf
  • Mezua
DSC1033CE1-048.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1033CE1-048.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR3.3V -20C-70C 50P Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3237 pcs Datuen fitxa DSC1033CE1-048.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series PureSilicon™ DSC1033
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 4-VDFN Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 48MHz Deskribapen zehatza 48MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-VDFN
Uneko - Hornikuntza (Max) 4mA (Typ) Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 1µA