DSC1033AE1-133.3333
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033AE1-133.3333 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1033AE1-133.3333
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 133.3333MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1033AE1-133.3333.pdf
  • Mezua
DSC1033AE1-133.3333ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1033AE1-133.3333 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 133.3333MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6334 pcs Datuen fitxa DSC1033AE1-133.3333.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1033
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Exposed Pad Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 133.3333MHz
Deskribapen zehatza 133.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Uneko - Hornikuntza (Max) 10mA