DSC1030BC1-024.5760T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1030BC1-024.5760T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1030BC1-024.5760T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1030BC1-024.5760T.pdf
  • Mezua
DSC1030BC1-024.5760Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1030BC1-024.5760T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3043 pcs Datuen fitxa DSC1030BC1-024.5760T.pdf
Tentsioa - hornidura 3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1030
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 24.576MHz
Deskribapen zehatza 24.576MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ)