DSC1018CI2-022.5792T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1018CI2-022.5792T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1018CI2-022.5792T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 22.5792MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1018CI2-022.5792T.pdf
  • Mezua
DSC1018CI2-022.5792Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1018CI2-022.5792T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 22.5792MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2979 pcs Datuen fitxa DSC1018CI2-022.5792T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1018
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 22.5792MHz
Deskribapen zehatza 22.5792MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA (Typ)